Atık Su / Su Analizleri

Yasal yükümlülük gereği; Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği’ nin Ek-1 ve Ek-2 listesinde yer alan faaliyetleri gerçekleştiren işletmeler, Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği Kapsamı gereği atık su deşarjında kirleticilerin belirli limit değerlerinin altında olmaları gerekmektedir.

Deşarj izni alınmış tesislerin rutin atık su testi, kirleticileri herhangi bir noktadan yüzey sularına aktaran tesislerin başarısı için önemlidir. Bunlar tecrübeli ekibimiz tarafından anlık ve kompozit alınan numuneler ile analizlenmektedir.

Atık su/su arıtma tesislerinin dizaynında; Suların arıtılması için arıtma parametrelerinin ve konsantrasyon değerlerinin bilinmesi gerekmektedir. Yeni atık su /su arıtma tesislerinin planlaması veya mevcut sistemlerin kontrolünde ve optimize edilmesinde kapsamlı analizler yapılması gerekmektedir.

Akademi Çevre Laboratuvarında, çevresel ve atık su numuneleri gelişmiş metodolojiler kullanılarak analiz edilmektedir. Analiz edilen sonuçlar raporlanarak sonraki adımlarda rehberlik sağlayabilir.

Güvenilirlik, tarafsızlık ve hizmette endüstri lideri olarak laboratuvarlarımızda su ve atık su analiz hizmetlerimizi sunuyoruz.

Akademi Çevre Laboratuvarı ile çalışmak üstün müşteri hizmeti ve zamanında verilen sonuçlar, optimizasyon potansiyellerinin belirlenmesi, proses optimizasyonları sayesinde maliyet tasarrufu gibi avantajları sağlamaktadır.

 

Akademi Çevre Laboratuvarı

Orta Mah, Demokrasi Cd. No:92, 34956 Tuzla/İstanbul

Bizi Arayın

0850 888 0 522-LAB

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 08:00-18:00

E-mail İletişim

laboratuvar@akademicevre.com
neque. venenatis ut elit. Praesent commodo